Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 12 kwietnia 2024 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Urodziny Teatrzyku Żywego Słowa Logos z Łomży

30-lecie działalności obchodzi Teatrzyk Żywego Słowa Logos z Łomży. Efektem jego pracy jest prawie 700 recytatorów, kilkadziesiąt własnych konkursów poezji i udział w niezliczonych imprezach tego typu w całej Polsce.

Na urodzinach, które odbyły się w Klubie Garnizonowym, przy którym Logos obecnie funkcjonuje - nie zabrakło urodzinowego tortu, życzeń, kwiatów i oczywiście wierszy.

Twórcą Logosu jest opiekujący się nim nieprzerwanie przez te wszystkie lata Witold Długozima, który dumny jest ze swoich wszystkich wychowanków, jednak szczególnie wspomina tych, na których drogę życiową wpłynął decydująco - jest wśród nich m.in. kilku aktorów. (mCzar)


 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę