Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

W Zambrowie powstanie Park Naukowo-Technologiczny

Zamiast drugiej części Zambrowskiego Parku Przemysłowego w hali po Zamteksie może powstać placówka badawczo-rozwojowa. Burmistrz Zambrowa podpisał właśnie trójstronną umowę z administrującym obiektem prezesem Zarządu Nieruchomości i władzami Instytutu Mechaniki Precyzyjnej w Warszawie w tej sprawie.

Miasto za pieniądze z programu Rozwój Polski Wschodniej ma wyremontować budynek, zaś warszawski instytut dostarczy patenty, które w Zambrowie mogłyby być wdrażane. Jest tez szansa na to, że z czasem powstałby tu klaster.

"Na przygotowanych przez miasto terenach inwestycyjnych powstałyby zakłady wdrażające sprawdzone na miejscu technologie" - uważa burmistrz Kazimierz Dąbrowski.

Budowa Parku Naukowo-Technologicznego to także szansa na to, że miasto nie straci 12 mln zł. na remont hali, jeżeli nowy pomysł zostanie zaakceptowany w Ministerstwie Rozwoju Regionalnego.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę