Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 16 kwietnia 2024 napisz DONOS@

„Karnawał z Kolędą” po raz siódmy

W najbliższy weekend (od 15 do 17 stycznia 2010 roku) w regionie będzie można jeszcze raz poczuć klimat Świąt Bożego Narodzenia. To za sprawą cyklu koncertów ph: „Karnawał z Kolędą”. W kościołach w Łomży, Kolnie i Wysokiem Mazowieckiem zaśpiewają znakomici artyści: Anna Jeremus, Jacek Szymański i Dariusz Wójcik. W tym roku po raz pierwszy zagra z nimi Łomżyńska Orkiestra Dęta pod batutą Waldemara Borusiewicza.

Kolędowanie rozpocznie się w Kolnie w kościele pw. Chrystusa Króla Wszechświata w piątek 15 stycznia po Mszy św. o godz. 18 koncertem pt. „Kolęda u Króla”. Dzień później najpiękniejsze kolędy i pieśni operetkowe zabrzmią w łomżyńskiej katedrze. Koncert pt: „Leć Gwiazdo Świeć Gwiazdo...” rozpocznie się po Mszy św. o godz. 18. W niedzielę 17 stycznia kolędy zabrzmią w Wysokiem Mazowieckiem i Łomży. Msza Święta i koncert pt. „Biała Droga do Żłóbka” rozpoczną się o godz. 11.30 w kościele pw. św. Jana Chrzciciela w Wysokiem Mazowieckiem, natomiast wieczorem, po Mszy św. o godz. 19, z kościoła pw. Krzyża św. w Łomży popłynie „Kolęda ze Wzgórza Serc”.
Wszystkie koncerty będą transmitowane na antenie Diecezjalnego Radia Nadzieja 103,6 FM, które jest głównym organizatorem „Karnawału z Kolędą”. Zadanie zostanie zrealizowane przy wsparciu finansowym Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego w Białymstoku.


 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę