Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Silne wiatry w Polsce centralnej i wschodniej

Główne zdjęcie
Przekrzywiona gwiazda na choince ustawionej na Starym Rynku w Łomży

Mieszkańcy Polski centralnej i wschodniej mogą się dziś (26.12) spodziewać silnego wiatru. Meteorolodzy ogłosili pierwszy stopień zagrożenia dla województw: mazowieckiego, łódzkiego, podlaskiego, warmińsko-mazurskiego i lubelskiego.

Wiatr południowo - zachodni i zachodni ma mieć średnią prędkość 30 do 40 km/h, w porywach do 70 km/h. Meteorolodzy ostrzegają, że może on spowodować uszkodzenia budynków, łamać drzewa i utrudnić komunikację drogową.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę