Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Zdjęcie łomżanina w kalendarzu AI o prawach człowieka

Główne zdjęcie
Mastektomia - fotografia konkursowa Adama Gardockiego

Adam Gardocki z Łomży wygrał ogólnopolski konkurs fotograficzny Amnesty International. Członkowie jury z ponad 460 zgłoszonych zdjęć, wybrali do następnego etapu 60. Później głosowali internauci - łomżyński fotografik wygrał z przewagą zaledwie trzech głosów.

Tematem konkursu były prawa człowieka. Jak mówi Agnieszka Krzyżak z Amnesty International najważniejsze dla organizatorów było pokazanie różnego postrzegania praw człowieka. Nie tylko przez pryzmat ich łamania, ale także pokazanie jak można z nich korzystać.

Zdjęcie Adama Gardockiego zostało zrobione kilka lat temu. Niestety nie pokazuje tego, jak można cieszyć się prawami. To fragment fotograficznej opowieści o kobiecie, która została poparzona podczas terapii w Białostockim Centrum Onkologii. 12 zdjęć, które zdobyły najwięcej głosów zostanie zamieszczonych w specjalnym kalendarzu Amnesty International.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę