Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 23 marca 2023 napisz DONOS@

Marszałek docenił

Ponad 4 tys zł w gotówce, statuetkę i różę otrzymali tegoroczni laureaci Nagród Marszałka Województwa Podlaskiego za działalność lub osiągnięcia w sferze kultury. Wśród siódemki nagrodzonych jest także dwóch mieszkańców Łomży.

W tym roku Nagrody przyznano po raz 10. Nominowanych było 29 osób. Jarosław Cholewicki,  dyrektor Regionalnego Ośrodka Kultury w Łomży, otrzymał nagrodę za całokształt dokonań na rzecz tworzenia, upowszechniania i ochrony dóbr kultury na terenie Łomży, powiatu łomżyńskiego i regionu, a ks. Krzysztof Jurczak, dyrektor  Diecezjalnego Radia Nadzieja, za całokształt dotychczasowych dokonań w dziedzinie upowszechniania i ochrony dóbr kultury, zwłaszcza kultury chrześcijańskiej.


 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę