Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

„Z pola do przedszkola”

Ponad trzy czwarte gmin wiejskich w województwie podlaskim nie ma przedszkola. To plasuje nasz region na jednym z ostatnich miejsc w kraju. Dlatego autorzy projektu „Z pola do przedszkola” zachęcają samorządowców do korzystania z pieniędzy unijnych i tworzenia nowych miejsc dla maluchów. Jednym z zadań programu jest także wspieranie już istniejących placówek.

Program realizowany jest w trzech gminach w naszym regionie: Kobylin Borzymy, Wysokie Mazowieckie i Kolno. W ramach projektu „Z pola do przedszkola” organizowane są zajęcia dla dzieci i rodziców. Potrwa on do końca roku.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę