Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 13 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Nowe nabytki łomżyńskiego hospicjum

Główne zdjęcie
fot. archiwum

Łomżyńskie hospicjum kupiło nową karetkę, materace przeciwodleżynowe i inne drobniejsze wyposażenie. Wszystko to dzięki 1 procentowi podatku.


Ofiarodawcami byli nie tylko mieszkańcy Łomży - mówi kierownik placówki, Teresa Steckiewicz - wpłaty nadchodziły za pośrednictwem urzędów skarbowych m.in. z Kolna, Zambrowa, Warszawy, Poznania i Gdańska.

Dzięki zebranym w ten sposób 233 tysiącom złotych hospicjum mogło wymienić przede wszystkim zużyty kilkunastoletni samochód, służący do przewozu pacjentów, na zupełnie nowy ambulans. Dotychczasowa karetka hospicjum zostanie przerobiona na samochód dostawczy.

Jeśli hojność ofiarodawców w przyszłym roku będzie równie duża, Teresa Steckiewicz chciałaby przynajmniej minimalnie podnieść płace pracującym w hospicjum pielęgniarkom, które zarabiają mniej niż ich koleżanki zatrudnione w szpitalach.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę