Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Nie ma zagrożenia nową grypą w naszym regionie

Sytuacja jest stabilna, choć nieznacznie wzrosła liczba zachorowań na grypę w naszym regionie. Dziś, 2 listopada, obradował Zespół Zarządzania Kryzysowego pod przewodnictwem Wojewody Podlaskiego. Tematem była sytuacja epidemiologiczna w woj. podlaskim.

Nie zwiększyło się zapotrzebowanie na leki przeciwgrypowe i są one dostępne w aptekach i hurtowniach - informuje Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny

Z kolei Podlaski Oddział Straży Granicznej nadal rozdaje na przejściach granicznych ulotki informujące jak należy zachować się w przypadku zaobserwowania objawów, które mogą świadczyć o zachorowaniu na grypę. W takiej sytuacji trzeba udać się do lekarza pierwszego kontaktu.

W razie konieczności służby graniczne mają stosować znajdujące się w ich posiadaniu maseczki.

W tej chwili nie ma potrzeby dodatkowych działań - zapewnia Zespół Zarządzania Kryzysowego. (kjs)

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę