Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@

Spróbują się z matematyką

Matematyka staje się obowiązkowym przedmiotem maturalnym. To największa zmiana jaka czeka maturzystów, którzy z egzaminem dojrzałości będą mierzyć się w maju 2010 roku. We wtorek uczniowie ostatnich klas szkół średnich będą mieli możliwość sprawdzić jak to wszystko ma wyglądać.

Wtorkową próbną maturę z matematyki na poziomie podstawowym organizuje Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Łomży. Egzamin rozpocznie sie o godzinie 9.00 i będzie wyglądał tak jak ten prawdziwy w maju. Arkusze dostarczone zostaną do szkół we wtorek rano. Na rozwiązanie zadań uczniowie będą mieli 170 minut, a ich pracy będzie przyglądać się kilkuosobowa komisja. Po egzaminie arkusze odwiezione zostaną do Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łomży i dopiero tu będą sprawdzane przez „zewnętrznych” egzaminatorów. Wyniki powinny dotrzeć do szkół w grudniu.
W województwie podlaskim w próbnej maturze z matematyki ma wziąć udział 13270 uczniów.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę