Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 06 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z: www.radio.bialystok.pl

Kolno: po 10 latach usłyszał zarzut zabicia żony

Mąż kobiety, która prawie 10 lat temu zaginęła w Kolnie usłyszał zarzut zabójstwa. Wcześniej śledztwo w tej sprawie zostało umorzone. Nie zgadzali się na to rodzice kobiety, którzy od początku podejrzewali, że to mąż ją zabił, a ciała pozbył się w swoim zakładzie mięsnym. Po nagłośnieniu sprawy przez media, śledztwo trafiło do prokuratury w Elblągu. Prokurator Jerzy Waryszak mówi, że Markowi W, postawiono zarzut zabójstwa Katarzyny W i na wniosek prokuratury, sąd rejonowy w Elblągu zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.

Ustalono, że oskarżonemu pomagała osoba trzecia. Pomoc polegała na wywiezieniu zwłok z miejsca zabójstwa i ukryciu ich. Zarzut taki usłyszał Krzysztof B., który również na wniosek prokuratury został tymczasowo aresztowany.

Prokuratura w Elblągu prowadzi też inne śledztwo, sprawdza, czy nie doszło do niedopełnienia obowiązków przez łomżyńskich śledczych, którzy wcześniej badali sprawę zaginięcia Katarzyny W. i śledztwo umorzyli. Pojawiły się bowiem informacje, że funkcjonariusze kryli Marka W.

W jeszcze innym śledztwie, które prowadzi białostocka prokuratura Marek W. podejrzany jest m.in. o to, że usiłował zlecić zabójstwo swoich teściów.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę