Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Kolno: powołano nowego wicestarostę

Grzegorz Szczech został dziś (26.X) powołany na stanowisko wicestarosty kolneńskiego. Wniosek w tej sprawie skierował do rady powiatu starosta Henryk Duda niespełna tydzień po odwołaniu poprzedniego wicestarosty- Stanisława Wiszowatego. Powodem jego odwołania było - jak mówi starosta - utrata zaufania bezpośredniego przełożonego.

Grzegorz Szczech, powołany z dniem dzisiejszym wicestarosta kolneński, musi automatycznie zrezygnować z kierowania miejska spółką w Kolnie - Przedsiębiorstwem Usług Komunalnych.

Na razie PUK pokieruje dotychczasowy wiceprezes, jednak w najbliższym czasie rada nadzorcza będzie musiała ogłosić konkurs na nowego prezesa.

Wcześniej obecny wicestarosta był m.in. kierownikiem zakładu obsługi placówek oświatowych w gminie Kolno i dyrektorem Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Kolnie. Od kilku kadencji jest także radnym powiatowym, w poprzedniej kadencji był nawet jej przewodniczącym. (annakr)


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę