Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Nie wiadomo czy dziecko urodziło się żywe

Sekcja zwłok noworodka niczego nie wyjaśniła - mówi prokurator rejonowy w Kolnie, Dariusz Dziemianko. Badania miały rozstrzygnąć czy dziecko, którego ciało zakopane w stodole na jednej z posesji w Charubinie koło Turośli, w sierpniu znaleźli policjanci - urodziło się żywe.

Ze względu na zmiany pośmiertne biegli nie mogli tego stwierdzić. Orzekli tylko, że płód był rozwinięty prawidłowo. Prokurator zastanawia się nad zleceniem kolejnych badań, które mogłyby to wyjaśnić, czeka także na wynik badań psychiatrycznych matki.

Podczas przesłuchania do urodzenia i zakopania dziecka przyznała się 26-letnia Monika O. Prokuratura zastosowała wobec niej dozór policyjny. Kobiecie grozi do 5 lat więzienia.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę