Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 31 stycznia 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z: www.radio.bialystok.pl

Pijany kierowca z Zambrowa idzie do aresztu

Młody mieszkaniec Zambrowa, który w sobotę urządził pijacki rajd ulicami miasta idzie do aresztu. Tak postanowił Sąd w Zambrowie. Nie przychylił się jednak do wniosku prokuratury by były to dwa miesiące aresztu, a skrócił ten czas do miesiąca.

Jak tłumaczy Polskiemu Radiu Białystok prezes Sądu Rejonowego Krzysztof Adamiak - "taki czas powinien wystarczyć prokuraturze na zgromadzenie materiału dowodowego, i powinna się ona pośpieszyć".

26-letni kierowca poloneza w sobotę po pijanemu uciekał przed policją, zajeżdżał drogę innym pojazdom, próbował staranować radiowóz. By go zatrzymać policjanci oddali kilka strzałów w koła samochodu.

Prokuratura postawiła mu zarzuty narażenia funkcjonariuszy policji na niebezpieczeństwo utraty życia i ciężkiego uszczerbku na zdrowiu oraz jazdy po pijanemu mimo sądowego zakazu prowadzenia pojazdów. Mężczyźnie grozi do 6 lat więzienia.

zobacz: Uciekał polonezem. Zatrzymało go dopiero osiem kul z policyjnych pistoletów

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę