Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 27 marca 2023 napisz DONOS@

Zatrzymany za narkotyki

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Blisko 50 gramów amfetaminy i marihuany zabezpieczyli policjanci w jednym z mieszkań w Łomży. Właścicielem środków odurzających był 20-letni mieszkaniec miasta. W jego mieszkaniu znaleziono także wagę elektroniczną i inne przedmioty służące do porcjowania narkotyków. Młodemu mężczyźnie grozi teraz do 8 lat pozbawienia wolności.

fot. podlaska.policja.gov.pl
fot. podlaska.policja.gov.pl

Z uzyskanych wcześniej przez policjantów informacji  wynikało, że w jednym z mieszkań na terenie Łomży mogą znajdować się tam narkotyki. Informacje te potwierdziły się. W trakcie przeszukania mieszkania policjanci znaleźli 44 torebki strunowe z amfetaminą i marihuaną. Po zważeniu okazało się, że było tam 47 gramów narkotyków. W mieszkaniu była także waga elektroniczna i inne przedmioty służące do porcjowania narkotyków. Zatrzymano 20-letniego właściciela narkotyków. Jeszcze wczoraj młody mężczyzna miał zostać doprowadzony do prokuratury gdzie miał usłyszeć zarzuty. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii za tego typu przestępstwo grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę