Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@

Pielgrzymkowy dar krwi

Główne zdjęcie
Krew, nie po raz pierwszy już w Centrum Katolickim im. Papieża Jana Pawła II, oddaje p. Joanna Zalewska i ks. por. Adam Tomaszewski.

61 osób wzięło udział w akcji „Oddaj Krew z Chrystusem „. W niedzielę aula Jana Pawła II w Centrum Katolickim po raz kolejny zamieniła się w punkt krwiodawstwa. Ekipa z łomżyńskiego oddziału Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku pobrała 27,5 litra krwi. Do punktu pobrań zgłosiło się 70 osób, ale lekarz nie zakwalifikował do oddawania krwi 9 dawców.

Oddanie 450 ml krwi zajmuje kilka minut, a może uratować czyjeś życie.
Oddanie 450 ml krwi zajmuje kilka minut, a może uratować czyjeś życie.

Po raz pierwszy życiodajnym płynem w Centrum Katolickim podzieliło się 31 dawców, 16 z nich oddawało krew po raz pierwszy w życiu. Akcja „Oddaj Krew z Chrystusem” przy parafii Krzyża św. w Łomży odbywa się kilka razy w roku. Tym razem był to parafialny Pielgrzymkowy Dar Krwi. Pątnicy już po raz 25. idą na Jasną Górę, do celu dotrą 13 sierpnia.

Oddawać krew „z Chrystusem” będzie można także w parafii Miłosierdzia Bożego w Łomży. Akcja odbędzie się w najbliższą sobotę 15 sierpnia w godz.  8.30 - 13.00. Ekipa łomżyńskiego oddziału Centrum Krwiodawstwa wyjedzie też w teren. 16 sierpnia wakacyjna  zbiórka krwi zostanie przeprowadzona w Zbójnej przy OSP, a 19 sierpnia będzie można oddać krew z celnikami – akcję organizuje łomżyński Urząd Celny. 23 sierpnia krew będą oddawać mieszkańcy Myszyńca.

as

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę