Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Smaki Podlasia

Wędzonki Karoliny Moniuszko ze Studzieńczyny koło Janowa i nalewka Koła Gospodyń "Judita" z Miastkowa były najlepsze na festynie kulinarnym "Smaki Podlasia" w Białostockim Muzeum Wsi pod Osowiczami. Jurorzy musieli mieć dobry apetyt, by skosztować w sumie kilkudziesięciu wyrobów regionalnej kuchni.


Zwiedzający Białostockie Muzeum Wsi od dziś mogą oglądać prawdziwą bimbrownię, którą na tę ekspozycję przekazali podlascy policjanci. Aparatura jest jedną z najnowocześniejszych spośród zlikwidowanych w Puszczy Knyszyńskiej. Ta pochodzi spod Gródka i jest jedną z kilkudziesięciu, które odkrywa się rocznie na Podlasiu.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę