Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 12 maja 2021 napisz DONOS@

Maturzyści mają już świadectwa

Matura w Łomży i całym województwie podlaskim wypadła w tym roku lepiej niż w kraju. Dziś świadectwa maturalne odebrało 83% zdających w Łomży egzamin dojrzałości. W skali województwa wskaźnik jest o jeden punkt niższy. Maturzyści, którzy nie zdali egzaminu z jednego przedmiotu mają możliwość poprawienia niezdanego egzaminu maturalnego w drugiej połowie sierpnia.

W województwie świadectwo dojrzałości otrzymało 11 691 zdających – czyli 82% populacji przystępujących do egzaminu maturalnego. Najlepiej matura poszła w powiatach zambrowskim i suwalskim. Tu zdawalność wyniosła po 87%.
Uwzględniając zróżnicowanie typów szkół matura najlepiej poszła absolwentom liceów ogólnokształcących (91%), a dalej: techników (69%), liceów profilowanych (67%), liceów uzupełniających(53%) i techników uzupełniających (38%).

Maturzyści, którzy nie zdali egzaminu wyłącznie z jednego przedmiotu w części ustnej albo w części pisemnej, a przystąpili do egzaminu ze wszystkich przedmiotów obowiązkowych, mają możliwość poprawienia niezdanego egzaminu maturalnego w drugiej połowie sierpnia 2009 roku. W województwie podlaskim do egzaminu w sesji poprawkowej uprawnionych jest 1 923 zdających.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę