Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 23 marca 2023 napisz DONOS@

Kolejne taneczne sukcesy łomżyniaków

Główne zdjęcie
Skrecz

Formacje SKRECZ oraz 2DR Studia Tańca B.K.Step, działającego przy Miejskim Domu Kultury - Dom Środowisk Twórczych w Łomży, uczestniczyły w XI Ogólnopolskim Turnieju Tańca Współczesnego w Grajewie. Łomżyńskie grupy prowadzone przez Beatę Kisiel po raz kolejny stanęły na podium: w kategorii od 13 do 16 lat pierwsze miejsce zdobyła grupa SKRECZ, natomiast formacja 2DR zdobyła drugie miejsce w kategorii od 17 do 21 lat.

2 DR
2 DR
CTG
CTG

W grajewskim turnieju, który odbył się w niedzielę, zaprezentowały się 52 formacje w różnych kategoriach wiekowych i z różnych miast Polski, m.in.: Białystok, Augustów, Lidzbark Warmiński, Bielsk Podlaski, Pisz, Jedwabno, Węgorzewo i Kielce. Zwycięskie łomżyńskie  grupy założyła i prowadzi w MDK-DŚT w Łomży  utalentowana instruktorka Beata Kisiel, która na gruncie prywatnym jest również żoną nie mniej utalentowanego instruktora i tancerza Marka Kisiela.
Właśnie założona przez niego męska formacja breakdance'owa Crazy Twisting Group wkrótce po raz drugi stanie przed komisją telewizyjnego programu TVN „Mam talent”. Grupa w składzie: Marek Kisiel, Arkadiusz Statkiewicz, Artur Listowski, Maciej Dąbrowski, Kamil Kowalewski, Adam Ząbek, Adrian Parzych i Kacper Zientalski, uczestniczyła niedawno w precastingu w Pałacu Prymasowskim w Warszawie, gdzie zaprezentowała swoje umiejętności w postaci dwuminutowego break dance show. Komisja zakwalifikowała łomżyńskich tancerzy do drugiego etapu programu. Drugi etap, który odbędzie się 30 czerwca bądź 1 lipca w stolicy, to występ przed jury, w którym zasiądą po raz kolejny: prezenter Kuba Wojewódzki, aktorka Małgorzata Foremniak i piosenkarka Agnieszka Chylińska. Emisja programu przewidywana jest jesienią br.

210204100642.gif

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę