Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

IRA na Juwenaliach w Łomży

Społeczność akademicka łomżyńskich uczelni wyższych zorganizowała trzydniowe Juwenalia 2009. Finał żakowskiej zabawy odbył się w piątek na Starym Rynku, a gwiazdą wieczoru była rockowa grupa IRA i jej charyzmatyczny lider Artur Gadowski.

Nim jednak ze sceny zaczęła rozbrzmiewać muzyka prezydent Łomży Jerzy Brzeziński  wręczył Annie Dynko, studentce III roku i przewodniczącej samorządu studenckiego Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości, klucze do bram miasta. Studentce PWSIiP towarzyszyli dwaj studenci: z Wyższej Szkoły Agrobiznesu i Wyższej Szkoły Zarządzania i Przedsiębiorczości im. Bogdana Jańskiego, które wspólnie zorganizowały Juwenalia 2009. Na wielkiej scenie stawili się jednogłośnie rektorzy i wykładowcy trzech łomżyńskich uczelni.
Prezydent Brzeziński życzył braci akademickiej wspaniałej, szampańskiej zabawy, dobrego humoru i niezapomnianych wrażeń oraz cieszył się, że doszło w postaci Juwenaliów do „swoistej symbiozy młodych serc”. Z kolei odbierająca klucze Anna Dynko podziękowała „za obdarowanie nas zaufaniem” i obiecała oddać Stary Rynek w tak samo dobrym stanie.
Po przekazaniu kluczy na scenie z werwą  setki młodych serc zaczął rozgrzewać zespół disco polo Akcent. Po nim, ale przed IRA był jeszcze hiphopowa formacja Nefre. Największe emocje i najwięcej energii dała jednak IRA. Koncertu nie był w stanie popsuć nawet pasający obficie deszcz...

210204100642.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę