Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Wojewódzkie obchody Dnia Strażaka

Ponad 200 medali i odznaczeń wręczono strażakom z województwa podlaskiego i osobom pomagającym im w codziennej pracy z okazji Dnia Strażaka. W tym roku wojewódzkie obchody tego święta odbyły się w Zambrowie po to - jak powiedział zastępca komendanta głównego st.bryg. Piotr Kwiatkowski - by docenić pracę strażaków w terenie.

Drugim z powodów było przekazanie tamtejszym strażakom przez społeczeństwo aż dwóch sztandarów jednocześnie - jeden otrzymała komenda powiatowa PSP, drugi - powiatowy oddział OSP. Mimo iż w powiecie działały równolegle dwa komitety zbierające pieniądze na ten cel, środki udało się zebrać bardzo szybko i nikt ich nie odmawiał, co świadczy o tym, że zawód strazaka nadal cieszy się największym zaufaniem społecznym.

Obchody Dnia Stażaka stały się też okazją do wręczenia awansów na wyższe stopnie zawodowe. W naszym województwie odebrało je ponad 80 strażaków.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę