Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Ciąg dalszy w tzw. sprawie grupy Generała

Marek T. pseudonim Trzewik ponownie trafił na 3 miesiące do aresztu - poinformował gdański prokurator Waldemar Cwynar, który jest oskarżycielem w tzw. sprawie grupy Generała. Marek T., którego nazwisko pojawiało się w sali rozpraw wielokrotnie, chociaż jego sprawa jest wyłączona do odrębnego postępowania, kilka tygodni temu został razem z dwoma synami zwolniony z aresztu za poręczeniem majątkowym.

Trafił tam jednak - na wniosek prokuratora- ponownie, ponieważ pojawili się nowi świadkowie, którzy złożyli zupełnie nowe zeznania - wyjaśnił prokurator Cwynar. Na ich podstawie można było "Trzewikowi" postawić trzy zarzuty podżegania do zabójstwa. Sam proces grupy generała został przerwany, ponieważ na sali sądowej źle pouczył się jeden z siedemnastu oskarżonych w tej sprawie. Rozprawa zostanie wznowiona za tydzień.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę