Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Najlepsi z wiedzy o mleku...

Klaudia Kulesza z Zespołu Szkół Zawodowych w Wysokiem Mazowieckiem wygrała 35 Ogólnopolski Turniej Wiedzy o Mleku i Mleczarstwie, który przez trzy dni - od piątku do niedzieli - odbywał się w Zespole Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących nr 7 w Łomży. Rywalizowało ze sobą 48 uczestników z kilkunastu szkół z całego kraju. W nagrodę najlepsi otrzymali indeksy Uniwersytetu Warmińsko Mazurskiego w Olsztynie na wydziale Nauki o Żywności

Drugie miejsce w klasyfikacji indywidualnej zajął Arkadiusz Rudnicki z Zespołu Szkół nr 3 im. Bogdana Chełmickiego w Rypinie, natomiast trzecie miejsce zajął Łukasz Michalak z Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcacych we Wrześni.
W klasyfikacji zespołowej na miejscu pierwszym znalazła się drużyna z Rypina. II miejsce drużyna z Wysokiego Mazowieckiego, III miejsce zespół z Wrześni.
Laureaci otrzymali puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Najważniejszą nagrodą turnieju były indeksy Uniwersytetu Warmińsko Mazurskiego w Olsztynie na wydział Nauki o Żywności. – przyznano 8 takich nagród.
Organizatorami Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Mleku i Mleczarstwie są: Krajowy Związek Spółdzielni Mleczarskich, Ministerstwo Edukacji oraz Zespół Szkół Weterynaryjnych nr 7 w Łomży.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę