Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Radni Komisji Rewizyjnej przeciwni absolutorium dla zarządu woj. podlaskiego

Nie oznacza to odwołania zarządu województwa podlaskiego, ale jest wniosek, żeby nie udzielić mu absolutorium. Radni z Komisji Rewizyjnej mieli ocenić wykonanie ubiegłorocznego budżetu i działalność zarządu w ubiegłym roku. W głosowaniu był remis: 3-3. W takiej sytuacji przeważył głos przewodniczącego komisji - Marka Komorowskiego z Prawa i Sprawiedliwości. Przeciwny on był udzieleniu absolutorium.

Teraz sprawą zajmie się cały sejmik. To będzie prawdziwy sprawdzian dla marszałka Jarosława Dworzańskiego z Platformy Obywatelskiej, czy stworzony przez niego zarząd ma większość w sejmiku.

W tym roku opozycja próbowała już odwołać marszałka. Wniosek PiS-u nie uzyskał jednak wymaganego poparcia. Radni PiS zarzucali marszałkowi z PO m.in. brak koncepcji rozwoju regionu, upolitycznianie urzędu i niekompetencję.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę