Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 06 marca 2021 napisz DONOS@

W Turośli pamiętają o Janie Pawle II

Rodzina Korwków z Zabiela Zakaleń w gminie Kolno zdobyła trzy pierwsze nagrody w pierwszej edycji konkursu plastycznego „Jan Paweł II w Pamięci Polaków”, który zorganizowano w Turośli. Wystartowało w nim 113 osób. To uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich ale także osoby dorosłe.

Gminny Ośrodek Kultury w Turośli konkurs zorganizowała z okazji czwartej rocznicy śmierci Papieża Polaka Jana Pawła II. Łącznie nadesłano 115 prac. Wczoraj  wieczorem rozdano nagrody. Na pięć kategorii konkursowych nagrody za trzy pierwsze miejsca powędrowały do rodzinnego klanu  państwa Korwków z Zabiela Zakaleń. Najmłodsza z rodziny Patrycja zwyciężyła w kategorii klas I-III a jej starsza siostra  Justyna w kategorii klas IV-VI. Seniorka rodu Joanna Korwek odebrała nagrodę w kategorii osób dorosłych. W pozostałych kategoriach zwyciężyli: Daria Szymańska z Zespołu szkół technicznych w Kolnie wśród uczniów szkół  średnich oraz exequo Kamila Waszkiewicz z Turośli i Renata Borawska z Grabowa wśród gimnazjalistów. 

210204100642.gif

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę