Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Pocztowcy stracą pracę

Będą zwolnienia na Poczcie. Nie wiadomo jednak jak duże i dokładnie kiedy. Generalna dyrekcja Poczty Polskiej chce zredukować zatrudnienie. W całym kraju pracę ma stracić około półtora tysiąca pocztowców. W naszym regionie około 80 osób. To wstępne przymiarki. Nie wiadomo czy taką liczbę zwolnień zaakceptują związki zawodowe. Właśnie trwają negocjacje w tej sprawie.

Poczta Polska w całym kraju zatrudnia około 98 tys. pracowników. Zwolnienia dotyczyć będą przede wszystkim tzw. pracowników biurowych. Doręczyciele, pracownicy sortowni, obsługi okienek, mogą być spokojni o swoje etaty. Zwolnienia mają zracjonalizować zatrudnienie i zmniejszyć koszty usług.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę