Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Po pożarze w Goniądzu

Karczma spłonęła całkowicie, przybudówka - częściowo. Nad ranem wybuchł pożar w karczmie "Bartlowizna" w Goniądzu. Strażacy walczyli z ogniem przez kilka godzin, bo ogień - po drewnianych budynkach szybko się rozprzestrzeniał. Nie wiadomo - z jakiego powodu budynki zaczęły się palić, ani jakie są straty. Wiadomo, że nikt w tym pożarze nie ucierpiał.

Z ustaleniem przyczyny pożaru może być trudno, bo ogień pojawił się przy dachu, a ten się zawalił.
W karczmie "Bartlowizna" w Goniądzu pracowało 25 osób. Kierownictwo tej firmy zapewnia, że nie stracą zatrudnienia, bo wkrótce otwarta będzie nowa restauracja. Zaplanowane imprezy odbywać się będą w ustawionym namiocie. Karczma ma też być odbudowana.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę