Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Nowy projekt Lili z nowymi muzykami

Główne zdjęcie
Lila Chyczyńska-Horoszko

Lila Chyczyńska-Horoszko, niespokojny i niepokorny duch łomżyńskiej sceny muzycznej, postanowiła założyć własny band, wykonujący utwory przez nią napisane i skomponowane. Wokalistka legendarnego, nieistniejącego już od końca lat 80. zespołu bluesowego Browar Łomża, poszukuje perkusisty i basisty. Nie wymaga wieloletniego doświadczenia estradowego, lecz zapału, chęci i wytrwałości, jaką sama posiada.

Muzycy grupy Browar Łomża próbowali kilkakrotnie reaktywować zespół, ale bez skutku. Kolejną próbę podejmuje wokalistka, autorka tekstów i muzyki Lila Chyczyńska-Horoszko, która w międzyczasie nagrała trzy płyty pod własnym nazwiskiem. Niektóre z jej  piosenek nadają rozgłośnie, m.in. regionalne Radio Białystok, diecezjalne Radio Nadzieja 103, 6 FM, wrocławskie Radio Luz i warszawskie Radio Dla Ciebie. Oprócz tego, okazję do posłuchania utworów Lili stwarzają liczne stacje internetowe. Kilka utworów artystki – jak „Wstawaj, nie udawaj”, „Maluj” i „Czy warto było” - trafiło na ogólnopolskie listy przebojów.
- Serdecznie zapraszam chętnych do współpracy i mojego nowego autorskiego projektu – zachęca młodych muzyków Lila. - Mam w planie żywy, rockowy i pełen energii zespół w nowych aranżach, nad którymi pracuję już z jednym z najbardziej znanych i cenionych w regionie gitarzystów. 

Casting odbędzie się 14 marca w godz. 11 – 13 w Miejskim Domu Kultury-Domu Środowisk Twórczych w Łomży.

Zainteresowani mogą zajrzeć na oficjalną stronę Lili: www.lila.muzyka.pl – warto choćby dla przyjemności!

Mirosław R. Derewońko

210204100642.gif

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę