Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 06 marca 2021 napisz DONOS@
Wiadomość na podstawie www.radio.bialystok.pl

Dzieci zdemolowały Dom Dziecka w Łomży

Zdemolowały, bo nie mogły wyjść na spacer. Sześć nastolatków z Zespołu Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Łomży w ten sposób zareagowało na zakaz opuszczania domu po godz. 22:00. Uspokoiła ich dopiero interwencja policji.

Wychowankowie łomżyńskiej placówki zaczęli ją demolować, kiedy wychowawcy nie pozwolili im na nocny spacer. Szóstka podopiecznych wybiła szyby w drzwiach i oknie i zaczęła niszczyć wyposażenie placówki: grzejniki, doniczki z kwiatami i meble w pokojach. Kiedy wyszli na zewnątrz zniszczyli jeszcze elewacje i rynny. Podpalili również śmietnik, który stał przy sąsiadującej z placówką Szkole Podstawowej nr 5. Dlatego konieczna była interwencja Straży Pożarnej.

Nastolatków uspokoili dopiero policjanci. Jak powiedziała Polskiemu Radiu Białystok Izabela Białomyzy z zespołu prasowego łomżyńskiej policji, zatrzymane zostały dwie dziewczyny i czterech chłopców w wieku od 12 do 16 lat. Zostali już przesłuchani przez łomżyńskich policjantów. Teraz o ich przyszłości zadecyduje sąd rodzinny.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę