Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Bez ofiar na podlaskich drogach zakończyły się powroty z wakacji.

12 osób zostało rannych w siedmiu wypadkach, do których doszło w miniony weekend na podlaskich drogach. Wczoraj w całym kraju funkcjonariusze prowadzili akcje pod kryptonimem Bezpieczne powroty. Policji zgłoszono 42 kolizje drogowe. Ponadto zatrzymano 36 pijanych kierowców, ponad 420 ukarano mandatami i zatrzymano 38 dowodów rejestracyjnych.


Funkcjonariusze pilnowali, by powracajaca z wakacji młodzież bezpiecznie dotarła do domu. Porządku na drogach pilnowało dwa razy więcej policjantów niż zazwyczaj.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę