Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Pijani policjanci na służbie

Dwaj dyżurni policji w Wysokiem Mazowieckiem pełnili służbę po pijanemu. Jeden miał prawie 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu, a drugi - blisko półtora. Obaj są już zawieszeni w czynnościach i będą wydaleni ze służby.

Informację o tym, że jeden z powiatowych dyżurnych może być pijany w nocy z soboty na niedzielę miejscowemu komendantowi przekazał dyżurny wojewódzki. Około godz. 4:00 nad ranem rozmawiał z nim telefonicznie i zaczął podejrzewać, że może być po alkoholu. Zawiadomił komendanta, a ten wysłał na miejsce swego zastępce. Po zbadaniu alkomatem okazało się, że obaj są pijani.

Kiedy obejmowali służbę po godz. 19:00 nie było żadnych oznak, że mogli być po alkoholu. Ten sam zastępca komendanta widział ich wtedy w dyżurce. Podczas badania pijanych funkcjonariuszy w pomieszczeniu nie znaleziono wprawdzie butelek po alkoholu, ale napili się najprawdopodobniej podczas pełnienia służby. Teraz stracą pracę.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę