Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Ray Wilson w Łomży

„To był niezwykle udany koncert. Polska publiczność jest fantastyczna” - tak o swoim łomżyńskim występie mówił Ray Wilson - ex wokalista legendarnej formacji Genesis, który w środę wieczorem wystąpił w Restauracji Retro. „Łomża dziś przypomina mi Edynburg. Czuję się tu prawie jak u siebie” - żartował, nawiązując do deszczowej aury za oknami.

W pierwszej części akustycznego koncertu Ray Wilson zaprezentował utwory ze swej najnowszej płyty „Propaganda Man” oraz z wcześniejszych albumów „ Change” czy „Next Best Thing”. Nie zabrakło też klasyki Genesis. Usłyszeliśmy m.in. „Shipwrecked”, „ Follow You, Follow Me”,  czy „Carpet Crawlers”. W drugiej części koncertu Ray zaprezentował wycinek ze swych licznych muzycznych inspiracji. Okazało się, że są nimi min. Bruce Springsteen, Bob Dylan, David Bowie oraz.... Abba. Utworem zamykającym występ był „Land of Confusion” Genesis, który Ray wykonał razem z  publicznością.
Mimo zmęczenia, które było już widoczne, mimo późnej pory, perspektywy nocnego powrotu do Warszawy Ray poświęcił jeszcze nieco czasu na rozdawanie autografów i rozmowy z fanami.
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę