Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Spotkanie koalicjantów w ramach projektu "CAS w powiecie łomżyńskim"

Białostocka Fundacja Kształcenia Kadr w Białymstoku realizuje w powiecie łomżyńskim projekt pt. "Centrum Aktywizacji Społecznej w powiecie łomżyńskim". Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Jednym z zadań projektu jest ustanowienie na terenie powiatu łomżyńskiego lokalnej koalicji przeciw wykluczeniu społecznemu, która skupiałaby lokalne instytucje pomocy społecznej, instytucje rynku pracy oraz organizacje pozarządowe. Jej podstawowym zadaniem jest inicjowanie lokalnej współpracy, wymiana doświadczeń i informacji oraz wspólna diagnoza środowiska osób zagrożonych wykluczeniem społecznym.

Wspólna deklaracja o wzajemnej współpracy została podpisana w dniu 15 października br. Wśród koalicjantów znaleźli się: Starostwo Powiatowe w Łomży, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Łomży, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Łomży, Powiatowy Urząd Pracy w Łomży, Ośrodek Pomocy Społecznej w Jedwabnem, Fundacja Narwiańska z Drozdowa, Stowarzyszenie Wspierania Poradnictwa Obywatelskiego w Łomży, Stowarzyszenie "Rodzice Dzieciom" Troski Specjalnej w Marianowie, Caritas Diecezji Łomżyńskiej - Ośrodek Wsparcia Rodziny w Łomży.

Kontynuując myśl z poprzedniego spotkania w dniu 24 października koalicjanci spotkali się ponownie. Celem nadrzędnym spotkania była dyskusja nad potrzebą zdiagnozowania środowiska osób zagrożonych wykluczeniem społecznym oraz sytuacją dzieci we współczesnej rodzinie.

Kolejne spotkanie koalicjantów już w listopadzie.
Zbigniew Biernacki
wt, 28 października 2008 12:41
Data ostatniej edycji: wt, 28 października 2008 12:49:25

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę