Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Więcej wody w Jedwabnem.

We wszystkich gospodarstwach w całej gminie będzie można za dwa lata korzystać z wody z sieci - obiecują władze Jedwabnego. Aby to uzyskać, radni miasta i gminy podjęli właśnie decyzje o wierceniu drugiej studni głębinowej w Orlikowie. Z badań wynika, że studnia ta może dostarczać nawet do 50 tys. litrów wody na godzinę, co zaspokoi potrzeby gminy. Poza tym położenie studni w najbardziej wyniesionym w terenie punkcie pozwoli zaoszczędzić na budowie przepompowni.


Dotychczas z sieci wodociągowej korzysta w gminie Jedwabne kilkanaście procent mieszkańców, żeby zrealizować plany, w każdym z dwóch najbliższych lat trzeba budować po ponad 30 km. wodociągu z kilkustoma przyłączami. Większość środków na ten cel samorząd zamierza pozyskać z funduszu spójności.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę