Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Prokuratura powróci do sprawy zaginięcia młodej kobiety z Kolna

Przez 8 lat nie udało się wyjaśnić zagadki zaginięcia młodej kobiety z Kolna. Zdaniem rodziny zaginionej - wszystko przez wiele zaniedbań, których dopuścili się śledczy. Czy tak rzeczywiście było - sprawdzi to Prokuratura Apelacyjna w Białymstoku. Taką decyzję podjęła dziś Prokuratura Krajowa. Jest to efekt dzisiejszej publikacji w "Rzeczpospolitej".

Jak powiedziała nam prokurator Ewa Piotrowska - Prokuratura Apelacyjna sprawdzi prawidłowość dotychczasowego postępowania, czy podejmowano właściwe decyzje. Jeżeli dojdzie do wniosku, że można było przeprowadzić jeszcze jakieś czynności, by wyjaśnić tę sprawę, na pewno to zrobi - dodała prokurator Piotrowska.

26-latka z Kolna zaginęła w 2000 roku. Jej rodzina podejrzewała, że zamordował ją mąż. Kobieta chciała bowiem się rozwieść i trzeba było podzielić majątek. Śledczy zignorowali jednak wszelkie dowody, które mogłyby na to wskazywać, przerywali przesłuchania świadków, gdy ci zaczynali podawać nowe fakty, nie wzięli też pod uwagę powiązań męża z kolneńską policją - napisała "Rzeczpospolita". Teraz sprawą zajmie się Prokuratura Apelacyjna w Białymstoku.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę