Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

Szymański dostanie od marszałka...

Główne zdjęcie
Jacek Szymański

Jacek Szymański twórca i dyrektor artystyczny festiwalu Muzyczne Dni Drozdowo – Łomża otrzyma nagrodę Marszałka Województwa Podlaskiego za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony dóbr kultury za sezon 2007-2008.

- Do tegorocznych nagród wpłynęły 33 zgłoszenia, przy czym trzy z nich dotyczyły tego samego człowieka - Piotra Sawickiego – poinformował Jan Kwasowski rzecznik prasowy marszałka.
Piotr Sawicki z Białegostoku to autor wielu albumów fotograficznych, obchodzący w roku bieżącym 40-lecie pracy i on otrzyma nagrodę od marszałka „za całokształt twórczości”.  Pozostali laureaci to Jarosław Szlaszyński i Andrzej Makowski – za dotychczasową działalność popularyzatorską w zakresie wiedzy o historii Suwalszczyzny, w szczególności zaś za książkę „Augustów. Monografia historyczna”, a także Jan Kryński – prezes Towarzystwa Przyjaciół Miasta Wysokie Mazowieckie – „za całokształt dokonań w zakresie upowszechniania i ochrony dóbr kultury” i Jacek Szymański twórca i dyrektor artystyczny festiwalu Muzyczne Dni Drozdowo – Łomża. On nagrodę dostał za ten festiwal, który w tym roku odbył się już po raz piętnasty.

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę