Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Dodatkowe pieniądze dla Podlaskiego

Miało być 6 mln złotych, jest 22. Tyle dodatkowych pieniędzy w ramach unijnego programu ZPORR obiecała dziś władzom województwa podlaskiego minister rozwoju regionalnego Elżbieta Bieńkowska. Zintegrowany Program Operacyjny Rozwoju Regionalnego kończy się w grudniu. Okazało się, że w skali kraju pozostało 200 mln euro, które podzielone zostały pomiędzy wszystkie regiony. To są oszczędności mi.in. z przetargów.

W przyszłym tygodniu zarząd województwa podlaskiego zdecyduje, które gminy otrzymają pieniądze. Będzie to refundacja wydatków na inwestycje w infrastrukturę. Pieniądze maja trafić do tych gmin, których projekty miały wysoką ocenę, ale niekoniecznie z powodów merytorycznych odpadły - mówił na konferencji prasowej marszałek województwa Jarosław Dworzański.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę