Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Niepełnosprawni z Marianowa na Mazurach

Dnia 26. 08. 2008 r. uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej w Marianowie wyjechali do Ośrodka Szkoleniowo - Wypoczynkowego „Bęsia” na Mazurach. Pobyt w ośrodku trwał pięć dni. W wycieczce uczestniczyło 25 podopiecznych warsztatu oraz terapeuci i rodzice. Wyjazd zorganizowano dzięki środkom finansowym PFRON, Powiatu Łomżyńskiego oraz z aukcji prac wykonanych przez osoby niepełnosprawne.

 W trakcie pobytu w Bęsi uczestnicy zwiedzali miejscowe zabytki, korzystali z jazdy konnej, przejażdżki wozem w zaprzęgu oraz brali udział w zajęciach muzyczno – ruchowych. Część uczestników spędzała aktywnie czas przygotowując się do Przeglądu Piosenki Biesiadnej Osób Niepełnosprawnych. Wielu emocji dostarczały zajęcia plastyczne. Pochmurne popołudnia umilały gry planszowe, karaoke, dyskoteki i seanse filmowe. Malownicza okolica, bogactwo przyrody, jezioro otoczone lasem i łąkami, niepowtarzalna fauna i flora, spacery na świeżym powietrzu, a także cisza i spokój gwarantowały niezapomniane wrażenia i sprzyjały wypoczynkowi. Znaczna część tych wrażeń została uwieczniona na fotografiach i nagraniach video. W drodze powrotnej zwiedzano Starówkę Olsztyna, ale najwięcej wrażeń dostarczyła wizyta w „Planetarium”. Wspomnienia z wyjazdu towarzyszyć będę jeszcze długi czas.

Zbigniew Biernacki
cz, 04 września 2008 22:25
Data ostatniej edycji: cz, 04 września 2008 22:48:08

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę