Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomośc pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Niektórzy w woj. podlaskim nadal bez prądu

Tysiąc domów w województwie podlaskim cały czas bez prądu po burzy, która przeszła nad regionem w nocy z soboty na niedzielę. Najgorsza sytuacja jest w okolicach Zambrowa oraz między Czyżewem a Wysokiem Mazowieckiem. Tam też były największe zniszczenia. Kilkadziesiąt budynków w kilku wioskach ma uszkodzone dachy, zniszczonych jest co najmniej siedem stodół. W lasach jest wiele powalonych drzew.

Jest jednak szansa na dodatkowa pomoc dla poszkodowanych w czasie ostatniej nawałnicy w regionie. Wicewojewoda podlaski zwróci się do rządu o ogłoszenie stanu klęski żywiołowej. Jeżeli rząd ogłosi te tereny za objęte stanem klęski żywiołowej, to mieszkańcy będą mogli liczyć na jednorazowe odszkodowania do 6 tysięcy złotych i kredyty na preferencyjnych zasadach. Rada ministrów może również przyznać dodatkową pomoc. Rząd ma rozpatrzyć ten wniosek na wtorkowym posiedzeniu. Na razie trwa szacowanie strat.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę