wtorek, 22 października 2019 napisz DONOS@
wiadomośc pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Niektórzy w woj. podlaskim nadal bez prądu

Tysiąc domów w województwie podlaskim cały czas bez prądu po burzy, która przeszła nad regionem w nocy z soboty na niedzielę. Najgorsza sytuacja jest w okolicach Zambrowa oraz między Czyżewem a Wysokiem Mazowieckiem. Tam też były największe zniszczenia. Kilkadziesiąt budynków w kilku wioskach ma uszkodzone dachy, zniszczonych jest co najmniej siedem stodół. W lasach jest wiele powalonych drzew.

Jest jednak szansa na dodatkowa pomoc dla poszkodowanych w czasie ostatniej nawałnicy w regionie. Wicewojewoda podlaski zwróci się do rządu o ogłoszenie stanu klęski żywiołowej. Jeżeli rząd ogłosi te tereny za objęte stanem klęski żywiołowej, to mieszkańcy będą mogli liczyć na jednorazowe odszkodowania do 6 tysięcy złotych i kredyty na preferencyjnych zasadach. Rada ministrów może również przyznać dodatkową pomoc. Rząd ma rozpatrzyć ten wniosek na wtorkowym posiedzeniu. Na razie trwa szacowanie strat.
191007110809.png

 
190904015236.gif
180410021817.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę