Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Pszczoły lubią jazz

Główne zdjęcie
fot. www.npn.pl

Koniec miesiąca powinniście mieć już zarezerwowany. W dworskich sceneriach siedziby Narwiańskiego Parku Narodowego w Kurowie swoje specjały prezentować będą właściciele pasiek z regionu i kraju. - Wokół miodowych imprez, skupia się coraz więcej ludzi. Nasze „Biesiady miodowe” od kilku lat cieszą się coraz większym zainteresowaniem – mówi Ryszard Modzelewski, dyrektor parku.


Obok tradycyjnych już wystaw, prezentacji i degustacji miodu w różnych postaciach, organizatorzy zadbali o cały wachlarz, innych ciekawych wydarzeń. Będzie można zobaczyć „Narwiańskie Impresje” w fotografii Zbigniewa Ciborowskiego, a także podziwiać stroje z epoki w historycznym pokazie mody przygotowanym przez uczennice białostockiego Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących. Zespół jazzowy na tego typu imprezach nie jest częstym bywalcem, tym bardziej ciekawie zapowiada się występ „Driving the car” ze swoim repertuarem.
- Przed nami jeszcze jedno bardzo trudne zadanie – ostrzega dyrektor Narwiańskiego Parku Narodowego. Zarówno w sobotę (30.VIII), jak i w niedzielę (31.VIII) goście będą musieli wybrać najsmaczniejszy miód oraz miodową nalewkę.

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę