Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomośc pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Dziś zaćmienie słońca

Główne zdjęcie
Łomża 11:15

Niezwykłe zjawisko - zaćmienie Słońca - będzie można dziś obserwować na niebie. Zaćmienie będzie widoczne prawie w całej Europie, w Azji, na dalekiej północy Kanady i na Grenlandii. Częściowe zaćmienie Słońca będzie można obserwować w całej Polsce. Najlepiej widoczne będzie w Suwałkach, gdzie Księżyc przesłoni niemal jedną trzecią Słońca.

Łomża 11:15
Łomża 11:15
Według informacji Olsztyńskiego Planetarium i Obserwatorium Astronomicznego, zaćmienie w Suwałkach rozpocznie się o 10.50, jego maksimum będzie można zauważyć o 11:51, a następnie, do 12:52, Księżyc będzie "schodzić" ze Słońca.
W maksymalnej fazie w Suwałkach Księżyc zakryje 29 procent powierzchni Słońca.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę