Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 16 czerwca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Trzy ofiary kąpieli w podlaskich wodach

Tragiczny dzień nad wodami w województwie podlaskim. Utonęły dziś trzy osoby. Najpierw w Szudziałowie w stawie utonął nastolatek, a później dwaj mężczyźni - jeden w rzece Narew w miejscowości o tej samej nazwie, a drugi w stawie na działkach w Księżynie. Brak przezorności, brawura, często alkohol - z tych powodów są utonięcia. Rzecznik podlaskich strażaków - Marcin Janowski apeluje o ostrożność. Jak mówi - szczególnie uważać trzeba w rzekach, bo mają zróżnicowane dna. Przez to miejsca, które np. w ubiegłym roku wydawały się bezpieczne, teraz takie nie muszą być.


Jak dodaje - gdy decydujemy się na kąpiel wybierajmy strzeżone kąpieliska, nie pozostawiajmy dzieci bez opieki, nie zanurzajmy się gwałtownie w wodzie po długim przebywaniu na słońcu, a przede wszystkim nie pływajmy po alkoholu.
Według danych podlaskich strażaków w podlaskich wodach utonęło już w tym roku 26 osób.
200609064623.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę