Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Kolejna tragedia nad wodą

W Szudziałowie w województwie podlaskim utonął dziś 14-letni chłopak. Kąpał się w stawie o głębokości około 2 metrów. Po tym, jak nastolatek wskoczył do wody i nie wypłynął, świadkowie wezwali strażaków. Ci musieli spuścić ze stawu wodę i wtedy znaleźli ciało nastolatka.


Poza tym dziś w rzece Ełk kolo wsi Prostki policjanci i strażacy znaleźli ciało 9-latka. Wszystko wskazuje na to, że chłopiec utonął podczas kąpieli w rzece. O jego zaginięciu wczoraj po 19.00 poinformował policję opiekujący się nim wujek.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę