Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Muzyka, piwo, In-Grid i lasery

Łomżyński browar hucznie świętuje 40-lecie powstania. Z tej okazji w kilku miastach północno-wschodniej Polski odbędą się imprezy z cyklu Łomża Beer Festival. Festiwal zainaugurował festyn na muszli w Łomży. Tysiące łomżan mogło nie tylko spróbować produkowanego w Łomży piwa, ale przy muzyce i różnego rodzaju zabawach świętować jubileusz. Gwiazd(k)ą wieczoru była In-Grid...

Przez całe sobotnie popołudnie na muszli obywał się festiwal piwny. Poza (hekto)litrami piwa lejącymi się z kurków... zabawę umilał krakowski zespół rockowy Latające Talerze, który przypomniał największe przeboje polskiego i światowego rocka. Na scenie zaprezentowali się także  wicemistrzowie świata w breakdance czyli łomżyńska grupa taneczna Crazy Twisting Group. Gwiazdą wieczoru, godną 40-lecia browaru, miała być In-Grid. Koncert faktycznie się odbył, ale zamiast gwiazdy na scenie była gwiazdka... In-Grid wydawała się być zaskoczona ogromem publiczności oczekującej jej występu. Artystka zaprezentowała kilka swoich rozpoznalawnych utworów... i aby wypełnić czas na scenie, ucinała sobie dłuższe konwersacje z publicznością... Mimo to zdecydowana większość z łomżan, którzy wieczór spędzali na Łomża Beer Festival, nawet podczas tego koncertu, bawiła się wyśmienicie.
Imprezę zakończył pokaz laserów...  który w ocenie wielu, podobnie jak koncert In-Grid był nieco za krótki... , a przynajmniej oczekiwania zebranej publiczności były większe.
Foto:
Foto: Latające Talerze
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę