Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Cerkiewny dzwon

W sobotni wieczór w kościele N.M.P. czyli dawniej cerkwi odbył się koncert "Wieczorny dzwon'', to starocerkiewno-słowiańskie śpiewy kościoła prawosławnego oraz narodowe pieśni Rosji. - Doskonałe wnętrze dla takich pieśni - tak po koncercie mówili słuchacze. Piękne głosy męskie w dawnej cerkwi pozwalały zasmakować bogactwa wschodu.

Koncert obwył się w ramach XV jubileuszowego Festiwalu Muzyczne Dni Drozdowo Łomża i mimo wielości imprez sobotniego wieczoru w Łomży publiczność wypełniała kościół N.M.P. do ostatniego miejsca.

Wykonawcy: Jacek Szymański (tenor), Leszek Gołąb (trenor), Grzegorz Piotr Kołodziej (baryton), Florian Skulski (baryton), Grzegorz Ufnal (bas), Dariusz Wójcik (bas), Andrzej Nanowski (fortepian).

210407125521.jpg
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę