Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Kolejna tragedia podczas prac żniwnych na podlaskich polach. Zginął młody rolnik.

20-letni mężczyzna zginął w wypadku podczas prac polowych. Rolnik ze wsi Bukowo w gminie Wąsosz, który prawdopodobnie naprawiał maszynę do belowania słomy został przez nią wciągnięty i zmiażdżony. Do tragedii doszło wczoraj, ale ponieważ mężczyzna mieszkał samotnie, jego zwłoki znaleziono na polu dopiero dzisiaj. To kolejny wypadek w rolnictwie w tym roku na Podlasiu. Wczoraj do Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku trafił z Zambrowa 14-latek, który uległ wypadkowi pomagając ojcu w pracach polowych w Grądach Woniecku.


We dwóch jechali w jednoosobowej kabinie ciągnika, gdy ojciec zauważył, że syn zsunął się z błotnika a w chwilę potem został przejechany przez tylne koło traktora. W lipcu natomiast na suwalszczyźnie maszyna rolnicza amputowała jedną stopę i pokaleczyła drugą 8-letniemu chłopcu, który bawił się w pobliżu pracującego ojca.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę