Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

15 Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych w Szepietowie

Kilkuset wystawców przyjechało do Szepietowa na 15 Regionalną Wystawę Zwierząt Hodowlanych. Tradycyjnie najwięcej, jest hodowców bydła ras mlecznych, z którego słynie województwo, ale także prezentowanych jest pięć ras bydła mięsnego. W Szepietowie można też obejrzeć owce, drób oraz konie.

Od kilku lat tradycją letnich wystaw stała się ekspozycja zwierząt ozdobnych. Jutro rozstrzygnięty zostanie konkurs na championy i superchampiony wystawy , na "Najatrakcyjniejsze Stoisko" i "Hit Imprezy".
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę