Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Eksplozja na bazarze w Łomży. Policja ustala co było jej przyczyną

Rozmiar zniszczeń jakie powstały w wyniku eksplozji na bazarze w Łomży, może świadczyć o tym, że nie była to bomba jak wcześniej przypuszczano, a petarda. Przypomnijmy, w wyniku wybuchu jedno z aut zaparkowanych w pobliżu bazaru - zostało uszkodzone. Samochód należy do Białorusinki handlującej od czasu do czasu na łomżyńskiej targowicy. Na szczęście w chwili eksplozji w pobliżu nie było ludzi, nie ucierpiały też sąsiednie samochody. Policjanci, od razu poprosili wszystkich o opuszczenie terenu targowiska i zabezpieczyli jego okolice.

Początkowo podejrzewano, że w grę może wchodzić działalność grupy przestępczej, chcącej zastraszyć handlujących. Mimo, iż policja nie udziela żadnych informacji, ostatecznie powszechna jednak stała się pogłoska o wątku obyczajowym - sprawcą wybuchu pod białoruskim hyundayem miał być 68-letni Polak - bliski znajomy właścicielki auta. Łomżanin został zatrzymany przez policję do wyjaśnienia. 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę