Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Z wizytą w Europarlamencie

Główne zdjęcie
Gimnazjaliści "Jedynki" z europosłem Zbigniewem Kuźmiukiem

W miniony czwartek czterdziestoosobowa grupa młodzieży z Publicznego Gimnazjum nr 1 im. Noblistów Polskich w Łomży zwiedziła „serce” zjednoczonej Europy. Gimnazjaliści obejrzeli budynek Parlamentu Europejskiego w Brukseli oraz poznali pracę instytucji europejskich. Wszystko dzięki zaproszeniu europosła Zbigniewa Kuźmiuka.


Wizyta była jednym z punktów wyjazdu edukacyjnego do Belgii, Holandii i Niemiec, podczas której młodzież doskonaliła znajomość języka angielskiego i zwiedził urocze zakątki Europy: Brukselę, Brugię, Antwerpię, Amsterdam i Kolonię.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę