Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 lipca 2024 napisz DONOS@

Łomżanie wicemistrzami świata

Główne zdjęcie
Crazy Twisting Group

Łomżyńska grupa taneczna Crazy Twisting Group zdobyła wicemistrzostwo świata podczas odbywającego się w niemieckim Bremen Hip-Hop Days. To Mistrzostwa Świata Hip-Hop, Electric Boogie i Breakdance. Tylko z Polski do Bremen pojechało 340 tancerzy z 20 klubów. Łomżanie wicemistrzostwo Świata wytańczyli w kategorii Breakdance Teams.

Formacja tańca break dance „CRAZY TWISTING GROUP” powstała w lutym 2002 roku i działa przy Miejskim Domu Kultury - Domu Środowisk Twórczych w Łomży pod kierunkiem instruktora Marka Kisiela. Grupa wystąpiła na wielu turniejach o randze lokalnej, krajowej i międzynarodowej, zdobywając wiele nagród i wyróżnień zespołowych i indywidualnych. Wśród zdobytych tytułów jest także mistrzostwo świata wytańczone w Bremen w 2005 roku, oraz mistrzostwo kontynentu z ubiegłego roku zdobyte w Graz (Austria). Ostatnio - w maju 2008 roku - Crazy Twisting Group zwyciężyła w Battle of The Year South-East Europe w Wiedniu (Austria).


 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę